B-FRESH STUDIO

Od září roku 2010 Taneční studio B-Fresh působí v městské části Brno - Starý Lískovec, kam jsme se přestěhovali po předchozím působení ve středu města, na obchodní akademii Pionýrská.

Již několik předchozích let bylo naším cílem zajistit pro naše tanečníky lepší tréninkové podmínky a kvalitnější zázemí, což se nám díky souhře spousty šťastných událostí a dobrých rozhodnutí podařilo.

Nyní se staráme o objekt bývalého kina, který v roce 2005 prošel kompletní rekonstrukcí, a zde také probíhají všechny naše tréninky. Právě proto, že jsme spoustu let trénovali ve školních tělocvičnách a v nejrůznějších pronajatých prostorách, vlastního studia si opravdu velmi vážíme, a proto se o něj také náležitě staráme!

Naši tanečníci ve studiu tráví spoustu času a mnohdy za námi přicházejí o hodně dříve, než jim začínají jejich tréninky, proto kromě toho, že každoročně investujeme poměrně velkou částku na údržbu, opravy, revize a neustálé vylepšování a zútulňování, dbáme také na to, aby u nás bylo vždy uklizeno, čisto, teplo a voňavo.

Snažíme se našim tanečníkům vytvářet ty nejlepší tréninkové podmínky, zázemí a prostor i pro odpočinek tak, aby se zkrátka každý, kdo k nám přijde, cítil dobře a jako doma.

ADRESA NAŠEHO STUDIA

Klobásova 34, 625 00 Brno.
Přímo u studia se nachází autobusová zastávka Točná (na znamení)

FOTOGALERIE