JUNIOŘI

Všechny tréninky probíhají v našem tanečním studiu ve Starém Lískovci.
Rozdělujeme se do níže uvedených složek, podle pokročilosti a intenzity tréninku :-)

ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

TEENAGE FRESH (11 - 14 let)

Pondělí

18:00 - 19:00

Čtvrtek

17:00 - 18:00

• Členské příspěvky 3500,-Kč / pololetí
• ZAČÁTEČNÍCI A MÍRNĚ POKROČILÍ

Náplň lekcí: VÍCE INFORMACÍ ZDE
V kurzu TEENAGE FRESH se naučíte základy všech stylů street dance, kterým se věnujeme. Čeká vás hip hop, house, locking, poping, základy break dance a zemovek, dancehall, vogue, krump... vyzkoušíte si zkrátka všechno a od každého se naučíte něco :-) Tréninky jsou obohacovány také o pohybovou průpravu, rozvoj flexibility, pohybové paměti, rozsahu a pracujeme také na freestylovém projevu každého tanečníka. Pokud chcete začít se street dance, tady se naučíte ty nejdůležitější základy!

B-Fresh doporučuje: TEENAGE FRESH je ideální volba pro všechny, kteří rádi tančí, chtějí se naučit základy, ale zároveň nemají zatím ambice chodit na soutěže.

JUNIOŘI BASIC (11 - 14 LET)

Pondělí

16:30 - 18:00

Středa

17:00 - 18:30

• Členské příspěvky 4000,-Kč / pololetí
• ZAČÁTEČNÍCI A MÍRNĚ POKROČILÍ, SOUTĚŽNÍ SLOŽKA

Náplň lekcí: VÍCE INFORMACÍ ZDE
Složka JUNIOŘI BASIC je určena všem začátečníkům a mírně pokročilým tanečníkům do 14 let. Tréninkovou náplň tvoří pestrá taneční a pohybová průprava, výuka všech stylů street dance, kterým se věnujeme (hip hop, house dance, locking, popping, break dance, dancehall, vogue, krump atd.), trénink freestylu, battlového tancování a tato složka se také účastní soutěží tanečních choreografií!

B-Fresh doporučuje: Složka JUNIOŘI BASIC je určena všem začátečníkům a mírně pokročilým, kteří si chtějí vyzkoušet taneční battly a soutěže choreografií, rozšířit znalosti základů všech technik a rádi by do budoucna postupovali do vyšších složek.

JUNIOŘI ADVANCED (11 - 14 let)

Středa

18:00 - 19:30

Pátek

16:30 - 18:00

• Členské příspěvky 4000,-Kč / pololetí
• MÍRNĚ POKROČILÍ A POKROČILÍ, SOUTĚŽNÍ SLOŽKA

Náplň lekcí: VÍCE INFORMACÍ ZDE
Složka JUNIOŘI ADVANCED sdružuje mírně pokročilé a pokročilé tanečníky, kteří již mají zvládnuté základy a mají také první zkušenosti se soutěžemi. Do této složky je možné zařadit i talentované začátečníky, kteří jsou pohybově nadaní, což je možné vyzkoušet na ukázkové lekci.
Tréninkovou náplň této složky tvoří komplexní taneční a pohybová průprava, rozvoj freestylového a battlového projevu tanečníků, zdokonalování se v technice všech stylů street dance, kterým se věnujeme a výuka nových tanečních trendů, které k nám do ČR přicházejí. Tanečníci této složky se pravidelně účastní battlových tanečních soutěží, choreografických soutěží a exhibičních vystoupení pro veřejnost. Z této složky je možné postoupit do elitní složky Junioři Profi.

B-Fresh doporučuje: Složka JUNIOŘI ADVANCED je ideální volbou pro ty, kteří se chtějí tancování věnovat naplno, chtějí se účastnit battlů, soutěží a rádi by v tancování něco dokázali. Je přechodovým můstkem pro všechny, kteří by měli zájem do budoucna postoupit do složky Junioři Profi.

JUNIOŘI PROFI (11 - 14 let)

Pondělí

18:00 - 19:30

Úterý

18:00 - 19:30

Čtvrtek

16:30 - 18:00

• Členské příspěvky 4500,-Kč / pololetí
• POKROČILÍ, ELITNÍ SLOŽKA

Náplň lekcí: VÍCE INFORMACÍ ZDE
Složka JUNIOŘI PROFI sdružuje pokročilé tanečníky, kteří již mají hodně zkušeností a chtějí se tancování věnovat vrcholově! Složka Junioři Profi se několikrát stala MISTREM ČR ve Street Dance a úspěšně reprezentuje Taneční studio B-Fresh na mnoha soutěžích a vystoupeních.
Tréninkovou náplň této složky tvoří komplexní taneční a pohybová průprava, rozvoj freestylového a battlového projevu tanečníků, zdokonalování se v technice všech stylů street dance, kterým se věnujeme a výuka nových tanečních trendů, které k nám do ČR přicházejí. Tanečníci této složky se pravidelně účastní battlových tanečních soutěží, choreografických soutěží a exhibičních vystoupení pro veřejnost. Tréninková příprava Juniorů ROFI je opravdu doslova PROFI :-)

B-Fresh doporučuje: Složka JUNIOŘI PROFI je určena všem tanečním nadšencům, pro které je street dance i životním stylem, jsou připraveni trénovat 3 a více dnů v týdnu a chtějí tanec dělat vrcholově, jako svůj hlavní koníček.

BREAK DANCE 8 - 15 let

Pátek

17:00 - 18:30

• Členské příspěvky 2500,-Kč / pololetí
• ZAČÁTEČNÍCI I POKROČILÍ

Náplň lekcí: VÍCE INFORMACÍ ZDE
Break Dance je také znám jako b-boying a je jednou z hlavních složek hip hopové kultury. Vznikl v 70.letech v New Yorku, USA.
Přijďte se k nám naučit základy i stylové vychytávky! Hlavní techniky BREAK DANCE: TOP ROCK, FOOTWORK, FREEZE, POWER MOVES akrobatické prvky head spin, vrtulník, 90s, 2000s, kola, vruty!
Lekce Break Dance u nás probíhají pod vedením tanečníka a b-boye Igora Kalistratova - IGGYHO, který se řadí mezi špičku v ČR! Kromě České republiky učil také v Itálii, Rusku, na Slovensku a v Rakousku a účastnil se mnoha vystoupení a natáčení pro významné světové firmy jako Pepsi, Reebok atd.

B-Fresh doporučuje: Kurz BREAK DANCE je ideální pro všechny, kteří by rádi vyzkoušeli něco nového a rozšířili svoje taneční umění o další vychytávky!