DOSPĚLÍ

Všechny tréninky probíhají v našem tanečním studiu ve Starém Lískovci.
Dospělí u nás mohou trénovat v níže uvedených složkách, kurzech a mohou také navštěvovat open classy, což jsou jednorázové taneční lekce, které mají pokaždé novou náplň a nenavazují na sebe

ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

DOSPĚLÍ A (15 - xx let)

Pondělí

19:30 - 21:00

Čtvrtek

18:00 - 19:30

• Členské příspěvky 4000,-Kč / pololetí
• MÍRNĚ POKROČILÍ A POKROČILÍ, SOUTĚŽNÍ SLOŽKA

Náplň lekcí: VÍCE INFORMACÍ ZDE
Složka DOSPĚLÍ ADVANCED sdružuje mírně pokročilé a pokročilé tanečníky, z větší části naše dlouholeté členy, kteří již mají zvládnuté techniky street dance stylů a mají také zkušenosti se soutěžemi. Do této složky je možné zařadit i talentované začátečníky, kteří jsou pohybově nadaní, což je možné vyzkoušet na ukázkové lekci. Tréninkovou náplň této složky tvoří komplexní taneční a pohybová průprava, rozvoj freestylového a battlového projevu tanečníků, zdokonalování se v technice všech stylů street dance, kterým se věnujeme a výuka nových tanečních trendů, které k nám do ČR přicházejí. Tanečníci této složky se pravidelně účastní battlových tanečních soutěží, choreografických soutěží a exhibičních vystoupení pro veřejnost. Z této složky je možné postoupit do elitní složky Dospělí Profi.

B-Fresh doporučuje: Složka DOSPĚLÍ ADVANCED je určena všem, kteří se chtějí tancování věnovat naplno, chtějí se účastnit battlů, soutěží, vystoupení a rádi by v tancování něco dokázali.

DOSPĚLÍ PROFI (15 - xx let)

Úterý

19:30 - 21:00

Středa

19:30 - 21:00

Pátek

18:00 - 19:30

• Členské příspěvky 4500,-Kč / pololetí
• POKROČILÍ, ELITNÍ SLOŽKA

Náplň lekcí: VÍCE INFORMACÍ ZDE
Složka DOSPĚLÍ PROFI sdružuje pokročilé tanečníky, většinou naše dlouholeté členy, kteří již mají hodně zkušeností a chtějí se tancování věnovat vrcholově! Složka Dospělí Profi se několikrát stala MISTREM ČR ve Street Dance a úspěšně reprezentuje Taneční studio B-Fresh na mnoha soutěžích a vystoupeních.
Tréninkovou náplň této složky tvoří komplexní taneční a pohybová průprava, rozvoj freestylového a battlového projevu tanečníků, zdokonalování se v technice všech stylů, kterým se věnujeme a výuka nových tanečních trendů, které k nám do ČR přicházejí. Tanečníci této složky se pravidelně účastní battlových tanečních soutěží, choreografických soutěží a exhibičních vystoupení pro veřejnost.

B-Fresh doporučuje: Složka DOSPĚLÍ PROFI je určena všem tanečním nadšencům, pro které je street dance i životním stylem, jsou připraveni trénovat 3 a více dnů v týdnu, a chtějí tanec dělat vrcholově, jako svůj hlavní koníček

FAMILY FRESH PROFI / POKROČILÍ (rodiče a veřejnost nad 20 let)

Čtvrtek

19:30 - 21:00

• Členské příspěvky 2500,-Kč
• MÍRNĚ POKROČILÍ A POKROČILÍ

Náplň lekcí: VÍCE INFORMACÍ ZDE
Složka FAMILY PRESH PROFI je složkou, která se v našem tanečním studiu formuje již několikátým rokem a momentálně je složena z tanečníků - rodičů, kteří u nás mají své děti, nebo se teprve chystají v budoucnu děti mít. Většina z nich s námi tančí 1 rok a více, mají již zkušenosti s vystoupeními na veřejnosti a na konto si připsali také několik významných soutěžních úspěchů!
Tréninkovou náplň složky FAMILY FRESH PROFI tvoří taneční i pohybová průprava, výuka všech stylů street dance, kterým se naše taneční studio věnuje, koordinační, paměťová a rozsahová cvičení, cvičení pro posílení a zpevnění svalového aparátu, pro předcházení svalovým dysbalancím apod. Lekce jsou koncipovány jako open classy, takže na vás pokaždé čeká jiný styl, nová taneční technika a nová choreografie. To vše navíc prožijete ve skvělé partě, takže pravidelné posilování bráničních svalů a vyplavení endorfinů smíchem taktéž můžeme zaručit :-)


B-Fresh doporučuje: Složka FAMILY FRESH PROFI je určena všem tanečním nadšencům a fanouškům, všem bývalým tanečníkům, kteří by si rádi oživili vzpomínky!