DĚTI

Všechny tréninky probíhají v našem tanečním studiu ve Starém Lískovci.
Rozdělujeme se do níže uvedených složek, podle pokročilosti a intenzity tréninku :-)

ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

BABY FRESH (*3 leté děti)

Pondělí

15:30 - 16:15

(BABY FRESH 1)

Středa

16:00 - 16:45

(BABY FRESH 2)
• Členské příspěvky 1900,-Kč / pololetí
• Lekce jsou určeny pro dětičky, které ještě nemají taneční zkušenosti, ale mají rády hudbu a pohyb a potřebují se pořádně vyřádit!

Náplň lekcí: VÍCE INFORMACÍ ZDE
V kurzu BABY FRESH se nejmenší dětičky učí formou hry poznávat základy pohybové průpravy, cvičení pro správné vnímání rytmu, rozvoj koordinace, flexibility a správné držení těla. Učíme se první sestavičky na moderní hudbu, v každé lekci na děti čekají hry, soutěže a zábava, do deníčků si zaznamenávají svoje úspěchy, dostávají obrázky, odměny a společně s lektory rodičům během roku připraví dvě velká vystoupení. Lekce probíhají bez přítomnosti rodičů, ale na úvodní hodinu je samozřejmě možné se přijít podívat a nezávazně si kroužek vyzkoušet.

B-Fresh doporučuje: BABY FRESH je dynamická a zábavná forma pohybu pro nejmenší zlatíčka. Díky všeobecné pohybové průpravě je ideálním startovacím můstkem do mnoha dalších sportovních kroužků, nejen do tancování :-)

LITTLE FRESH (4-5 let)

Pondělí

16:30 - 17:30

(LITTLE FRESH 1)

Čtvrtek

16:00 - 17:00

(LITTLE FRESH 2)
• Členské příspěvky 2200,-Kč / pololetí
• ZAČÁTEČNÍCI A MÍRNĚ POKROČILÍ

Náplň lekcí: VÍCE INFORMACÍ ZDE
V kurzu LITTLE FRESH se děti naučí základům pohybové a taneční průpravy, čekají je první sestavičky na moderní hudbu, cvičení pro rozvoj koordinace, flexibility, správného držení těla, trénink pohybové paměti, rytmická cvičení, hry a soutěže. Každá lekce je koncipována dynamicky a rozmanitě a kromě toho že se děti spoustu věcí naučí, užijí si také legraci, zábavu a nasbírají spoustu zážitků. Se svými pedagogy se 2x ročně účastní besídek pro rodiče a veřejnost.

B-Fresh doporučuje: LITTLE FRESH je ideální taneční kroužek pro děti, které mají rády hudbu, pohyb, kolektivní činnost a rády tráví čas aktivně.

KIDS FRESH (6-10 let)

Úterý

15:30 - 16:30

(KIDS FRESH 1)

Úterý

17:00 - 18:00

(KIDS FRESH 2)
• Členské příspěvky 2200,-Kč / pololetí
• ZAČÁTEČNÍCI A MÍRNĚ POKROČILÍ

Náplň lekcí: VÍCE INFORMACÍ ZDE
V kurzu KIDS FRESH se děti naučí základům pohybové a taneční průpravy. Hlavní taneční náplní jsou základy všech stylů street dance, výuka choreografií na moderní současnou hudbu, zábavné a pestré taneční sestavičky, hry a soutěže. V rámci rozvoje pohybových dovedností jsou tréninkovou náplní cvičení pro rozvoj koordinace, flexibility, rozsahu a cvičení pro předcházení svalovým dysbalancím. Děti se 2x ročně účastní vystoupení na B-Fresh besídkách pro rodiče a veřejnost a z tohoto kurzu mohou po absolvování navazovat na složky Děti Basic Mini a Děti Advanced.

B-Fresh doporučuje: Složka KIDS FRESH je vhodná pro děti, které zatím nechtějí chodit na soutěže, vyhovuje jim trénink 1x týdně a tanec je pro ně doplňkovým koníčkem k dalším aktivitám.

DĚTI BASIC MINI (5 - 8 LET)

Středa

16:30 - 18:00

Pátek

15:30 - 17:00

• Členské příspěvky 4000,-Kč / pololetí
• MÍRNĚ POKROČILÍ, SOUTĚŽNÍ SLOŽKA

Náplň lekcí: VÍCE INFORMACÍ ZDE
Složka DĚTI BASIC MINI sdružuje mírně pokročilé děti do věku 8 let, které již mají první taneční lekce za sebou a umí již pohybové základy. Do tohoto kurzu je možné zařadit i začátečníky, kteří jsou pohybově nadaní, což je možné vyzkoušet na ukázkové lekci. Tréninkovou náplň této složky tvoří především rytmická, taneční a pohybová průprava, výuka všech stylů Street Dance, hry, soutěže, pohybové a paměťové hlavolamy, základy break dance a rozvíjení sestaviček do tanečních choreografií. Tyto děti se připravují na besídky i soutěžní vystoupení, v budoucnu mohou postupovat do vyšších složek (Děti Advanced, Děti Profi).

B-Fresh doporučuje: Složka DĚTI BASIC MINI je ideální volbou pro děti, které by chtěly trénovat 2x týdně, rády by si vyzkoušely první soutěže, ale přitom si ještě užily spoustu her a zábavy.

DĚTI ADVANCED (6-10 let)

Středa

15:00 - 16:30

Pátek

15:00 - 16:30

• Členské příspěvky 4000,-Kč / pololetí
• MÍRNĚ POKROČILÍ, SOUTĚŽNÍ SLOŽKA

Náplň lekcí: VÍCE INFORMACÍ ZDE
Složka DĚTI ADVANCED sdružuje mírně pokročilé děti, které již mají první taneční lekce za sebou a umí již pohybové základy. Do této složky je možné zařadit i začátečníky, kteří jsou pohybově nadaní, což je možné vyzkoušet na ukázkové lekci. Tréninkovou náplň této složky tvoří především rytmická, taneční a pohybová průprava, výuka všech stylů Street Dance, pohybový rozsah a flexibilita, paměťové hlavolamy, základy zemovek a break dance, rozvíjení sestaviček do tanečních choreografií a samozřejmě také taneční hry a soutěže. Děti se připravují na besídky i soutěžní vystoupení, v budoucnu mají možnost postoupit do složky Děti Profi.

B-Fresh doporučuje: Složka DĚTI ADVANCED je ideální volbou pro děti, které by chtěly trénovat 2x týdně a rády by si vyzkoušely první soutěže a vystoupení. Je skvělým startovacím můstkem pro ty děti, které by měly zájem postoupit do složky Děti Profi a věnovat se tancování vrcholově.

DĚTI PROFI (6-10 let)

Pondělí

15:00 - 16:30

Úterý

16:30 - 18:00

Čtvrtek

15:00 - 16:30

• Členské příspěvky 4500,-Kč / pololetí
• POKROČILÍ, ELITNÍ SLOŽKA

Náplň lekcí: VÍCE INFORMACÍ ZDE
Složka DĚTI PROFI sdružuje pokročilé děti, které již mají úspěšně zvládnuté základy a chtějí se tancování věnovat naplno a vrcholově! Složka Děti Profi se několik let po sobě stala MISTREM ČR ve Street Dance a úspěšně reprezentuje Taneční studio B-Fresh na mnoha soutěžích a vystoupeních. Tréninkovou náplň tvoří především pohybová a taneční průprava všech stylů, kterým se věnujeme, rozvoj osobního freestylového projevu tanečníků, pilování techniky, příprava vystoupení, soutěžních choreografií a samozřejmě i ten občasný relax při hrách a zábavných soutěžích. Tréninková příprava Děti PROFI je opravdu doslova PROFI :-)

B-Fresh doporučuje: Složka DĚTI PROFI je určena aktivním dětem se spoustou energie a kolektivním duchem, které chtějí tanec dělat vrcholově, jsou připravené trénovat 3 a více dnů v týdnu a ví, že pro dobré výsledky je potřeba poctivá dřina a píle.

BREAK DANCE 8 - 15 let

Pátek

17:00 - 18:30

• Členské příspěvky 2500,-Kč / pololetí
• ZAČÁTEČNÍCI I POKROČILÍ

Náplň lekcí: VÍCE INFORMACÍ ZDE
Break Dance je také znám jako b-boying a je jednou z hlavních složek hip hopové kultury. Vznikl v 70.letech v New Yorku, USA.
Přijďte se k nám naučit základy i stylové vychytávky! Hlavní techniky BREAK DANCE: TOP ROCK, FOOTWORK, FREEZE, POWER MOVES akrobatické prvky head spin, vrtulník, 90s, 2000s, kola, vruty!
Lekce Break Dance u nás probíhají pod vedením tanečníka a b-boye Igora Kalistratova - IGGYHO, který se řadí mezi špičku v ČR! Kromě České republiky učil také v Itálii, Rusku, na Slovensku a v Rakousku a účastnil se mnoha vystoupení a natáčení pro významné světové firmy jako Pepsi, Reebok atd.

B-Fresh doporučuje: Kurz BREAK DANCE je ideální pro všechny, kteří by rádi vyzkoušeli něco nového a rozšířili svoje taneční umění o další vychytávky!