TANEČNÍ STUDIO B-FRESH

Taneční studio B-Fresh sdružuje taneční nadšence všech pokročilostí a věkových kategorií, ve své současné podobě působí od roku 2005 a za dobu existence získali tanečníci a choreografové tohoto studia nespočet cenných umístění na tanečních soutěžích republikového i mezinárodního formátu!

V našich řadách se vzdělávají děti od 3 let, junioři, dospělí a tančí u nás také rodičové! Všechny naše členy spojuje především radost z tancování a zájem o Street Dance kulturu. Někteří z nás jsou doslova tancem posedlí a nikdy nás nepřestane inspirovat, fascinovat, motivovat a bavit! Potřebujeme tančit pořád, všude, se všemi a téměř na cokoliv, a když tančíme, jsme zkrátka šťastní :-)

Aktivně se věnujeme tanečním stylům STREET DANCE a v tomto odvětví pořádáme také pravidelně i nárazově vzdělávací workshopy! House Dance, Hype, Lockin', Poppin', New Style, R'n'B Lyrics, Wackin', Vogue, Dancehall a Krump. Trénujeme podle potřeb a našich časových možností, základní tréninky jednotlivých složek probíhají 1x - 3x týdně a někteří z nás se ještě dále rozvíjejí a vzdělávají v rámci svých individuálních tréninků nebo se svojí crew.