EXHIBIČNÍ VYSTOUPENÍ

Potřebujete zajistit doprovodný program na vaši akci? Nebo jen sháníte zkušený tým a krásné hostesky? Neváhejte a využijte naše zkušenosti!

B-Fresh pravidelně zajišťuje taneční vystoupení na nejrůznějších společenských, kulturních a sportovních akcích, disponujeme pestrou paletou již hotových choreografií zahrnující nejrůznější témata a styly a kromě základní nabídky našich vystoupení, která se také přirozeně obměňuje, vytváříme vystoupení dle konkrétních specifických požadavků klienta.

Zpracováváme širokou škálu témat a každé nové zadání je pro nás výzvou ke kreativitě a inovaci.
Tématika vystoupení, hudební předloha, délka, či počet tanečníků závisí jednoznačně na představách klienta a osobní domluvě. Můžete tak například získat dokonalou prezentaci vašeho produktu, skvělou taneční show do Vašeho zábavního programu, umělecké vystoupení na přehlídku, či modely předvádějící Vaši kolekci. Samozřejmostí je pro nás zpracování hudebního mixu pro danou akci.

Jsme schopni zaručit maximální zodpovědnost, spolehlivost, originalitu, výbornou komunikaci, ochotu čelit neplánovaným komplikacím, korektnost, alternaci a zastupitelnost pro případ onemocnění, a především garantujeme kvalitní a vysokou úroveň výsledného exhibičního projektu pro Vaši akci, který bude realizován profesionály a profesionálně.

Pokud s námi chcete spolupracovat, pokud se potřebujete informovat, nebo třeba jen poradit, kontaktujte nás na mailu veronika@b-fresh.cz a my se Vám určitě ozveme!