ZLATÁ JÍZDA TANEČNÍHO STUDIA B-FRESH

 

Domácí taneční studio B-Fresh, které již osmým rokem trénuje v areálu DTJ v našem Starém Lískovci se stalo pro rok 2016 opět MISTREM ČESKÉ REPUBLIKY VE STREET DANCE choreografiích! Letos však v neuvěřitelných 5 ti kategoriích najednou! Zlatou sbírku navíc rozšířili o dvě stříbrné Děti Profi a jeden bronz Junioři Profi, což je v součtu neuvěřitelných 8 mistrovských medailí!

 

B-Fresh má za sebou další úspěšnou sezonu a grandfinále Mistrovství České republiky, které všichni tanečníci důvěrně  znají  pod názvem Beat Street opět potvrdilo  stabilitu a kvalitu našeho domácího tanečního klubu.

MČR BEAT STREET je v tanci opravdu pojem, pro spoustu tanečníků z celé republiky je snem se na tuto soutěž v obrovské konkurenci probojovat. O to víc však znamená takto prestižní akci vyhrát!

Od pátku 13.5.  do neděle 15.5. to v městské hale Vodova vřelo a téměř 4000 tanečníků se přišlo předvést před mezinárodní porotu.

 

Jako první si na zlatou placku šáhly nejmenší dětičky v kategorii MINI. Těmto malým broučkům je 6-8 let, starají se o ně trenérky Simona Šášková a Sandra Chalupníková a pro spoustu dětí to byla jejich první medaile v životě.

 

V dětských věkových kategoriích byly dále nejúspěšnější a nejlepší z celé republiky Děti Advanced, což je složka 29 dětí, které chodí do B-Fresh trénovat 2x týdně a spousta z nich soutěžila tuto sezonu úplně poprvé. Pod vedením trenérky Veroniky Opluštilové bojovali jako lvi ve dvou kategoriích, Street Dance Formace a Street Show Formace a v obou kategoriích vystoupali v obrovské konkurenci až na nejvyšší, zlatou metu!

 

Dospělácká extraligová kategorie bývá vždy zlatým hřebem programu a celá hala napjatě sleduje nelítostný boj o tituly Mistrů ČR. V minulosti se B-Fresh podařilo tuto absolutně nejprestižnější kategorii vyhrát jen jednou, o to větší tak byla radost tanečníků vítězné choreografie z autorské dílny trenéra Patrika Kejíka, kterému nikdo neřekne jinak, než Carlos J Tato choreografie se také probojovala do top dospělácké choreo dne!!! J

No a aby těch úspěchů nebylo málo, historicky poprvé si šáhli na zlato také rodiče, kteří v B-Fresh trénují ve složce známé pod svým názvem FAMILY FRESH. Kategorie dospělí 2. se v průběhu let stala také velmi silnou a v celorepublikovém finále bojovalo 14 našlapaných choreografií, kde naši šikovní rodiče nenašli přemožitele a s drtivou převahou jedniček suverénně zvítězili.

 

Svoje vítězství věnovali spolutanečnici Leničce, která s nimi bohužel nemohla u vítězného konce být, protože v průběhu sezony její  tříletá dcera Nikolka vážně onemocněla a v současné chvíli svádí svůj nejtěžší boj s leukémií.

 

Ukázky z vítězných choreografií Tanečního studia B-Fresh budete moci vidět na charitativním dni pro Nikolku, který se uskuteční v neděli 19. června na hřišti Bosonožská.  Od 11 hodin budete moci sledovat exhibiční taneční battly, street dance show dětí, juniorů a dospělých a v průběhu celého odpoledne budete moci přispívat do nadační sbírky pod záštitou fondu Pink Bubble. V případě nepříznivého počasí se akce přesouvá do Tanečního studia B-Fresh, Klobásova 34.

GRATULUJEME TANEČNÍKŮM A VŠECHNY SRDEČNĚ ZVEME :-)